רפואת תדרים משתמשת בטכנולוגיה חדשנית היוצאת מתוך הבנה פיזיקלאית כי לכל תא ולכל איבר בגוף קיים תדר האופייני לו - ורק לו.

כאשר הגוף והנפש יוצאים מהמצב הבריא והמאוזן שלהם, מכונת התדרים מאתרת זאת ולאחר מכן מסייעת לגוף לחזור למצב תדרי מאוזן ומאפשרת לגוף המשך שגשוג ביולוגי - גופני.

השימוש במכונה מאפשר לזהות באופן אישי את גורמים העיקרים למצבים של חולי כמו המצאות חיידקים, וירוסים, פטריות או פתוגנים אחרים וכן זיהוי אלרגיות למזון או הרעלה מגורמים שונים. בנוסף מאפשרת המכונה לזהות חוסרים של מינרלים, ויטמינים וחומרי מזון החשובים למטופל.

התפיסה המהותית העומדת מאחורי שיטות ריפוי התדרים מבוססת על העובדה שכל גוף או חומר הוא קודם כל ביטוי של אנרגיה כלומר מהדהד תדרים אלקטרומגנטים באורכי גל שונים.

משום כך, שינוי ברמת הדהוד התדרים (אשר בהם אורכי גל שונים מהמצב המאוזן הבריא) במערכות הגוף השונות יכול לשקף ליקוי, מחלה או חשיפה עודפת לפתוגניים, רעלים או גורמי לחץ (העקה) שונים.

לאחר האבחון, משדרת המכונה תדרים המתאימים באופן יחודי לבעיות שנמצאו ובכך מסייעת למנגנוני הריפוי הטבעי של הגוף להחזירו למצב מאוזן ושלם.

ישנן עדויות רבות של שיפור משמעותי במצב המטופלים ברפואת התדרים, דבר המשקף את יעילות הטיפול וגם את הצלחת הגישה ההוליסטית לבריאות. 

חנן כהן ~~~ טיפול אפקטיבי ואוהב בגוף ובנפש

0547-993880

Website Created & Hosted with Doteasy Web Hosting Canada